Recital dyplomowy Emilii Kilon

18 maja, 2026

Sukces naszego ucznia w konkursie „Od Gawota do Fokstrota”

22 maja, 2026

Recital dyplomowy Emilii Kilon

18 maja, 2026

Sukces naszego ucznia w konkursie „Od Gawota do Fokstrota”

22 maja, 2026

Z dumą i wielką radością dzielimy się kolejnym wspaniałym sukcesem ucznia naszej szkoły! Mikołaj Fitrzyk z klasy II cyklu sześcioletniego zdobył wyróżnienie na XV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Wiosenne spotkania muzyczne”. To prestiżowe wydarzenie odbyło się 16 maja w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Kolbuszowej i przyciągnęło wielu utalentowanych młodych wykonawców z całego kraju, tym bardziej więc cieszy nas, że wrażliwość i umiejętności Mikołaja zostały tak wysoko ocenione przez jurorskie grono.

Serdecznie gratulujemy Mikołajowi tego pięknego sukcesu, który jest nagrodą za jego codzienną, wytrwałą pracę przy klawiaturze i ogromną pasję do muzyki. Słowa wielkiego uznania kierujemy również do Pani Edyty Lachor-Mitkowskiej, pod której czujnym okiem Mikołaj rozwija swoje pianistyczne skrzydła. Taki sukces to zawsze efekt wspaniałej współpracy, dlatego ogromne gratulacje i podziękowania składamy także rodzicom Mikołaja – Państwa codzienne wsparcie, cierpliwość i doping są dla młodego artysty absolutnie bezcenne. Wszystkim wymienionym życzymy kolejnych wspólnych sukcesów, niesłabnącej inspiracji i samych radosnych chwil z muzyką w roli głównej!

Comments are closed.

Sukcesy pianistyczne
W celu zapewnienia wyższej jakości usług na tej stronie użyto plików cookie.