
Sukcesy pianistyczne
20 maja, 2026
Koncert klas I
27 maja, 2026Wielki sukces naszego ucznia w IV Małopolskim Konkursie "Od Gawota do Fokstrota"!
Z ogromną radością i dumą informujemy, że Igor Osuch, uczeń klasy III C6 fortepianu, odniósł wspaniały sukces podczas IV Małopolskiego Konkursu Instrumentalnego dla szkół muzycznych I stopnia „Od Gawota do Fokstrota”.
W zmaganiach konkursowych, które odbyły się 8 maja 2026 roku w Dobrej, Igor zaprezentował swoje wysokie umiejętności i zdobył zaszczytne III miejsce!
Słowa uznania i gorące gratulacje kierujemy również do nauczyciela Igora, Pana Mateusza Bukowskiego, który podczas tego samego wydarzenia otrzymał specjalny dyplom za wzorowe przygotowanie ucznia do konkursu.
Cieszymy się, że praca i zaangażowanie przynoszą tak piękne owoce. Igorowi oraz Panu Mateuszowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych oraz kolejnych udanych występów na scenach konkursowych!









