Sukces naszego ucznia w konkursie „Od Gawota do Fokstrota”

Sukcesy pianistyczne

20 maja, 2026

Koncert klas I

27 maja, 2026

Sukcesy pianistyczne

20 maja, 2026

Koncert klas I

27 maja, 2026

Wielki sukces naszego ucznia w IV Małopolskim Konkursie "Od Gawota do Fokstrota"!

Z ogromną radością i dumą informujemy, że Igor Osuch, uczeń klasy III C6 fortepianu, odniósł wspaniały sukces podczas IV Małopolskiego Konkursu Instrumentalnego dla szkół muzycznych I stopnia „Od Gawota do Fokstrota”.

W zmaganiach konkursowych, które odbyły się 8 maja 2026 roku w Dobrej, Igor zaprezentował swoje wysokie umiejętności i zdobył zaszczytne III miejsce!

Słowa uznania i gorące gratulacje kierujemy również do nauczyciela Igora, Pana Mateusza Bukowskiego, który podczas tego samego wydarzenia otrzymał specjalny dyplom za wzorowe przygotowanie ucznia do konkursu.

Cieszymy się, że praca i zaangażowanie przynoszą tak piękne owoce. Igorowi oraz Panu Mateuszowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych oraz kolejnych udanych występów na scenach konkursowych!

Comments are closed.

Sukces naszego ucznia w konkursie „Od Gawota do Fokstrota”
W celu zapewnienia wyższej jakości usług na tej stronie użyto plików cookie.