
Spotkanie z P. Pedagog CEA
28 kwietnia, 2026
Sukcesy pianistyczne
20 maja, 2026Serdecznie zapraszamy na recital dyplomowy Emilii Kilon – uczennicy klasy skrzypiec Pani Joanny Łakomskiej-Greli, który odbędzie się 22 maja 2026 roku o godz. 16:30 w Auli Szkolnej Szkoły Muzycznej I stopnia w Żegocinie.
Podczas koncertu Emilia zaprezentuje program przygotowany na zakończenie swojej edukacji muzycznej w naszej szkole. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, stanowiące podsumowanie wielu lat pracy, pasji i muzycznego rozwoju młodej artystki.
Akompaniament fortepianowy zapewni Pan Dariusz Sadzikowski.
Serdecznie zachęcamy wszystkich miłośników muzyki do udziału w tym wyjątkowym recitalu i wspólnego przeżywania muzycznych emocji.








