2018/2019

Zuzanna Wojdak - wyróżnienie I stopnia oraz Dyplom Najmłodszego Uczestnika z Polski  w 8th International Moritz Moszkowski Piano Competition "Per aspera ad astra", Kielce 17-23.05.2019r.

 

Zuzanna Wojdak - I miejsce w II Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Piano Talents For Europe", Słowacja 5 maj 2019r.

 

Zuzanna Wojdak - wyróżnienie w I Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym, Libiąż 2019r. 

 

Zuzanna Wojdak - wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Szkół Muzycznych I i II stopnia, Warszawa 25-26 kwietnia 2019r.

 

Zuzanna Wojdak - II miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Wiosenne Spotkanie Muzyczne w Kolbuszowej", Kolbuszowa 15-16 kwietnia 2019r.

 

Zuzanna Wojdak - Nagroda specjalna, uczestnictwo w Warsztatach Pianistycznych w IX Ogólnopolskich Warsztatach Pianistycznych "Od rzemiosła do mistrzostwa", Łańcut 16-25 siernia 2019r.

 

Zuzanna Wojdak - III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym dla Dzieci i Młodzieży im. Béli Bartóka, Warszawa 22-24 marca 2019r.

 

Zuzanna Wojdak – Nagroda Złotego Wirtuoza w XIV Forum Pianistycznym „Bieszczady bez granic”, Sanok 08 lutego 2019r.

 

Zuzanna Fitrzyk - I miejsce w Szkolnym Konkursie z Audycji Muzycznych o Janie  Ignacym Paderweskim.

 

Sandra Wilczek - wyróżnienie w grupie 1 w III Ogólnopolskim Konkursie dla uczniów klas skrzypiec i wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia.

 

Zuzanna Wojdak - nagroda Złotego Wirtuoza, laureatka X Międzynarodowego Konkursu "Młody Wirtuoz" w ramach XIV Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" Sanok 2019

 

Zuzanna Wojdak - I miejsce w III Ogólnopolski Konkursie Pianistycznym im. Iwony Kuźmy - kl.III C6
 

Zuzanna Wojdak - wyróżnienie w grupie 1 w IV Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - Trzciana 2018r. - kl.III C6
 

Galeria foto

Foto galeria z występów z takich imprez jak - Uroczystość pasowania uczniów SM w Żegocinie 2010 r.. Czy - Koncert noworoczny 2013
CZYTAJ WIĘCEJ

Muzyczne pogadanki

Szkoła Muzyczna I stopnia w Żegocinie, która właśnie prowadzi kolejny nabór uczniów zorganizuje co roczne "Muzyczne Pogadanki" - imprezę muzyczną.
CZYTAJ WIĘCEJ

Nasza idea

Jak się wydaje nowy pomysł dyrektora Szkoły Muzycznej I stopnia w Żegocinie - Tomasza Cudejko na popularyzację muzyki i żegocińskiej szkoły sprawdził się.
CZYTAJ WIĘCEJ