2015/2016

 

* DOROTA PAŁKA - /z klasy klarnetu Pana K. Puch/ I miejsce w grupie II w X Płońskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych, 6-7 maja 2016r.

* DANIEL ROSIEK - /z klasy klarnetu Pana K. Puch/ II miejsce w grupie II w X Płońskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych, 6-7 maja 2016r.

* KACPER GUZIK - /z klasy klarnetu Pana K. Puch/ II miejsce w grupie I w X Płońskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych, 6-7 maja 2016r.

* PIOTR PAŁKA - I miejsce w konkursie "Miniatura", grupa wiekowa I, 13 maja 2016r.

* WIKTOR MOŻDŻEŃ - II miejsce w konkursie "Miniatura", grupa wiekowa I, 13 maja 2016r.

* ANNA RYŚ - I miejsce w konkursie z KSZTAŁCENIA SŁUCHU, klasa I A Pasierbiec

* MAGDALENA KOTARA - I miejsce w konkursie z KSZTAŁCENIA SŁUCHU, klasa I B Pasierbiec

* ZUZANNA GUZIK, KATARZYNA KRASKA - III miejsce w konkursie "Miniatura", grupa wiekowa I, 13 maja 2016r.

* KAROL FRĄCZEK, PIOTR CUDEJKO -  I miejsce w konkursie "Miniatura", grupa wiekowa II, 13 maja 2016r.

* ANITA SAJDAK - II miejsce w konkursie "Miniatura", grupa wiekowa II, 13 maja 2016r.

* MICHAŁ ZAPIÓR - III miejsce w konkursie "Miniatura", grupa wiekowa II, 13 maja 2016r.

* ALEKSANDRA BANAŚ - /z klasy gitary Pani A. Rzeszuto/ II miejsce w XVIII Małopolskim Konkursie Młodych Skrzypków Wiolonczelistów i Gitarzystów, 27-29 kwietnia 2016r.

* KAROL BRYDNIAK - /z klasy fortepianu Pana M. Pierzchały/ II miejsce EXaequo w grupie C w I Międzyszkolnym Domosławickim Konkursie Pianistycznym, 26-27 kwietnia 2016r.

* NIKOLA MACIEJOWSKA - /z klasy fortepianu Pana M. Pierzchały/ III miejsce w grupie B w I Międzyszkolnym Domosławickim Konkursie Pianistycznym, 26-27 kwietnia 2016r.

* ŁUCJA KRAWCZYK - /z klasy fortepianu Pana M. Pierzchały/ III miejsce w grupie A w I Międzyszkolnym Domosławickim Konkursie Pianistycznym, 26-27 kwietnia 2016r.

* BARBARA AUGUSTYN, ADRIAN ORZEŁ - I miejsce w konkursie z KSZTAŁCENIA SŁUCHU, klasa I

* MARIANNA DEKERT - I miejsce w konkursie z KSZTAŁCENIA SŁUCHU, II klasa

* BŁAZEJ PAJOR - I miejsce w konkursie z KSZTAŁCENIA SŁUCHU, III klasa,

* KAROL BRYDNIAK - I miejsce w konkursie z KSZTAŁCENIA SŁUCHU, IV klasa,

*  PAULINA ROSIEK - I miejsce w konkursie wiedzy "Życie i twórczości Jana Sebastiana Bacha", 01 grudnia 2015r.
*  SYLWIA GOLEMIEC, KINGA KMIECIK, URSZULA KRASKA - II miejsce w konkursie "Życie i twórczości Jana Sebastiana Bacha", 1 grudnia 2015r.
MARTA ROSIEK - III miejsce w konkursie "Życie i twórczości Jana Sebastiana Bacha", 01 grudnia 2015r.
DANIEL ROSIEK – /z klasy klarnetu Pana K. Puch/ II miejsce w IX Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych regionu Krakowskiego, 07.03.2016r.
GABRIELA HOJNIAK – /z klasy akordeonu Pana G. Kukuła/ I miejsce w V Konkursie muzyczno-literackim, Trzciana 16.04.2016r.

Galeria foto

Foto galeria z występów z takich imprez jak - Uroczystość pasowania uczniów SM w Żegocinie 2010 r.. Czy - Koncert noworoczny 2013
CZYTAJ WIĘCEJ

Muzyczne pogadanki

Szkoła Muzyczna I stopnia w Żegocinie, która właśnie prowadzi kolejny nabór uczniów zorganizuje co roczne "Muzyczne Pogadanki" - imprezę muzyczną.
CZYTAJ WIĘCEJ

Nasza idea

Jak się wydaje nowy pomysł dyrektora Szkoły Muzycznej I stopnia w Żegocinie - Tomasza Cudejko na popularyzację muzyki i żegocińskiej szkoły sprawdził się.
CZYTAJ WIĘCEJ