2012/2013

SZEWCZYK RADOSŁAW – I miejsce w II Szkolnym Konkursie z Kształcenia słuchu w Szkole Muzycznej I stopnia w Żegocinie 2012/2013 – cykl czteroletni.
MUCHA ARKADIUSZ - II miejsce w II Szkolnym Konkursie z Kształcenia słuchu w Szkole Muzycznej I stopnia w Żegocinie 2012/2013 – cykl czteroletni.
JĘDRZEJEK JUSTYNA - III miejsce w II Szkolnym Konkursie z Kształcenia słuchu w Szkole Muzycznej I stopnia w Żegocinie 2012/2013 – cykl czteroletni.
PIECH MARCIN - Wyróżnienie w II Szkolnym Konkursie z Kształcenia słuchu w Szkole Muzycznej I stopnia w Żegocinie 2012/2013 – cykl czteroletni.

MAGDALENA SĄDEL – I miejsce w konkursie z kształcenia słuchu – cykl 6-letni.
WERONIKA MICHURA – II miejsce w konkursie z kształcenia słuchu – cykl 6-letni.
JUSTYNA DZIEDZIC – III miejsce w konkursie z kształcenia słuchu – cykl 6-letni.
KINGA ZAPÓR – Wyróżnienie w konkursie z kształcenia słuchu – cykl 6-letni.

RADOSŁAW SZEWCZYK – I miejsce w konkursie z kształcenia słuchu – dział młodzieżowy.
ARKADIUSZ MUCHA – II miejsce w konkursie z kształcenia słuchu – dział młodzieżowy.
JUSTYNA JĘDRZEJEK – III miejsce w konkursie z kształcenia słuchu – dział młodzieżowy.
MARCIN PIECH – Wyróżnienie w konkursie z kształcenia słuchu – dział młodzieżowy.


BARTŁOMIEJ ADAMCZYK – I miejsce w szkolnym konkursie „Miniatura” w grupie klas czwartych – klasa klarnetu – 03.06.2013r.
JAKUB STOKŁOSA – I miejsce w szkolnym konkursie „Miniatura” w grupie klas trzecich – klasa akordeonu – 03.06.2013r.
JAKUB PIETRZAK – I miejsce w szkolnym konkursie „Miniatura” w grupie klas drugich – klasa saksofonu – 03.06.2013r.
LUKASZ KRZYŻAK – I miejsce w szkolnym konkursie „Miniatura” w grupie klas pierwszych – klasa saksofonu – 03.06.2013r.
KAROL FRĄCZEK – I miejsce w szkolnym konkursie „Miniatura” w grupie klas pierwszych – klasa akordeonu – 03.06.2013r.

NICOLA MACIEJOWSKA – laureat Festiwalu „Brzdące dźwiękiem malujące” – 10.06.2013r.

DANIEL ROSIEK – Wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Klarnetowym – 25.05.2013r.

DANIEL ROSIEK – Wyróżnienie w XII Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie
DANIEL ROSIEK – Nagroda główna na III Regionalnej Prezentacji Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów – Zgierz, 2013 r.
DANIEL ROSIEK – Wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Klarnetowym, Wrocław, 2013 r.

ALEKSANDRA BANAŚ – Wyróżnienie w I Konkursie Kompozytorskim „Małopolskie Inspiracje Muzyczne” organizowanym w ramach zadania pn. „Co jest grane”, Czesław, styczeń 2013 r.

RADOSŁAW SZEWCZYK – Wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie, 29.11. – 01.12.2012 r.

ALEKSANDRA BANAŚ – I nagroda w II Dąbrowskim Konkursie Gitarowym w Dąbrowie Górniczej, 20-21 marca 2013 r.
PAULINA ROSIEK – Wyróżnienie w II Dąbrowskim Konkursie Gitarowym w Dąbrowie Górniczej, 20-21 marca 2013 r.

ALEKSANDRA BANAŚ – II Nagroda na V Ogólnopolskim Festiwalu i Konkursie Gitarowym Viva, Kielce, 14 – 18 kwietnia 2013 r.

ALEKSANDRA BANAŚ – Złoty dyplom na IV Spotkaniu Gitarowym w Gorlicach, 19.04.2013 r.
PAULINA ROSIEK – Srebrny dyplom na IV Spotkaniu Gitarowym w Gorlicach, 19.04.2013 r.
MONIKA KRAWCZYK i NATALIA ORZEŁ (duet) - Srebrny dyplom na IV Spotkaniu Gitarowym w Gorlicach, 19.04.2013 r.

ALEKSANDRA BANAŚ – I miejsce w II Dąbrowskim Konkursie Gitarowym w Dąbrowie Górniczej, 20 – 21.03. 2013 r.
PAULINA ROSIEK – Wyróżnienie w II Dąbrowskim Konkursie Gitarowym w Dąbrowie Górniczej, 20 – 21.03. 2013 r.

 

Galeria foto

Foto galeria z występów z takich imprez jak - Uroczystość pasowania uczniów SM w Żegocinie 2010 r.. Czy - Koncert noworoczny 2013
CZYTAJ WIĘCEJ

Muzyczne pogadanki

Szkoła Muzyczna I stopnia w Żegocinie, która właśnie prowadzi kolejny nabór uczniów zorganizuje co roczne "Muzyczne Pogadanki" - imprezę muzyczną.
CZYTAJ WIĘCEJ

Nasza idea

Jak się wydaje nowy pomysł dyrektora Szkoły Muzycznej I stopnia w Żegocinie - Tomasza Cudejko na popularyzację muzyki i żegocińskiej szkoły sprawdził się.
CZYTAJ WIĘCEJ